برگزاری نمایشگاه گروهی در قطر

برگزاری نمایشگاه گروهی در قطر با شرکت ۳۰ هنرمند از ۱۲ کشور

 

با حضور :

 

Abdullah Al Rasheed @afalrasheed_art
Ahmad Al Emadi @ahmad.bluribbon
Ahmad Nooh @ahmedalzahed
Ahmed Alshabibi @shabibiart
Ahoura Mohammadi @ahouraart
Amir Shahrokh Faryoosefi faryoosefi.official
Azra Aghighi Bakhshayeshi @azraaghighibakhshayeshi
Bachir Mohamad @bachirmk
Bashayer Al Bader @brouches.qa
Fahad Al Maadeed @fahadqtr_art
Faheem Khan @fa7eemkhan
Hassan Almulla @h.a.almulla
Hammad Gillani @hammaddgillani
Kazem Khorasani @kazemkhorassani
Maryam Ravvar @m.ravvar
Masoud Rashid @masoudrashid
Masuma H. Khwaja @masuma.khwaja
Noof Al Naama @the.noof
Nourelhadi Elkhidir @noorhadiart
Omid Khakbaz @omidkhakbaz
Othman Khunji @o.khunji
Rohollah Housseinzadeh @r.housseinzadeh.qalhari
Saad Howede @saadhowede
Saba Hamza @sabbahamza
Saeed Gamhawi @saeed_gamhawi
Saja @sajacalligraphy
Salem Mathkour @salem.mathkour
Shahida Ahmed @shahida_art
Sharefa Al Mannai @90mannai
Tagreed Albagshi @tagreedbagsh

 

نشانی محل برگزاری نمایشگاه :

Location: Eiwan Al Gassar Gallery – St. Regis Doha

 

زمان برگزاری نمایشگاه :

Date: 28 June 2022 – 10 September 2022